www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 25 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.Криворізький район.
Версія для друку Написати листа
20 грудня 2016 року відбулось засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянуто 6 заяв позитивно.

Також відбулось засідання комісії з питань соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації.
Розглянуто наступні питання:

1. Про звільнення від оплати за надання соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району у 2017 році – 6 заяв.
2. Про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї у випадках, коли працездатний член сім’ї не працює, але у складі сім’ї є троє і більше дітей, згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 24.12.2008 року №796-VI, постанови КМУ від 11.03.2009 року №202 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» - 2 сім’ї.
3. Про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг без доходів працездатної особи, яка зареєстрована, але фактично не проживає – 36 заяви.
4. Про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на збільшену площу житлового приміщення – 12 заяв.
5. Про призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та на оплату житлово-комунальних послуг без доходів працездатної особи, яка зареєстрована, але фактично не проживає – 9 заяв.
6. Про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги за фактичним місцем проживання категорія «Багатодітні сім'ї» згідно Закону України «Про охорону дитинства», який набрав чинності з 01.01.2010 року, та постанови КМУ від 29.01.2003 року №117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» - 9 осіб.


Начальник управління в.в.гунько
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор