www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Назустріч людям
Версія для друку Написати листа
НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ

І знову спеціалісти управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації з виїздами мандрують просторами району. Завітали 12 червня 2018 року до Глеюватської сільської ради, а 14 червня 2018 року відвідали одразу Надеждівську сільську раду та Лозуватську сільську раду.
Мета виїздів - надання консультацій та допомога громадянам в оформленні житлової субсидії відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року №329. Також розпочався збір заяв на відшкодування невикористаної житлової субсидії, тобто монетизації.
Під час зустрічей з мешканцями району спеціалістами управління було прийнято 152 пакети документів (заяв та декларацій) для призначення житлової субсидії та надано 140 особистих консультацій. За відшкодуванням невикористаної житлової субсидії, тобто монетизацією, поки що, звернулось 14 осіб.
Нагадуємо, що після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з газопостачання та електропостачання для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВтг електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.
Заяви приймаються до 31 серпня поточного року включно.
У разі виникнення питань громадяни району можуть звертатись за консультацією до уповноважених осіб сільських/селищних рад або безпосередньо до управління за адресою: м. Кривий Ріг, вул.Чкалова, 44-а, каб.№7, або за телефоном «гарячої лінії» 90-83-69.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор