www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
День захисту дітей та День батьків
Версія для друку Написати листа
День захисту дітей та День батьків

Дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.
У перший літній день в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.
Міжнародний день захисту дітей (або в деяких календарях – просто Міжнародний день дітей) – одне з найстаріших свят, яке відзначають у світовому масштабі, адже офіційно існує з 1949 року. Відзначили його вперше у 1950-му. Міжнародний день захисту дітей, на відміну від багатьох інших свят, має свій прапор. На ньому символічно зображена земна куля, навколо якої стоять п’ять стилізованих фігурок різних кольорів – синього, жовтого, чорного, білого й червоного. Кольорові фігурки символізують різноманіття й толерантність.


В Україні, відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98, 1 червня відзначається День захисту дітей.
Шановні діти, вітаючи зі святом, зичимо вам, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. Але не забувайте, що ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо опановуйте знання, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.
Водночас зі святкуванням Міжнародного дня захисту дітей на нашій планеті відзначають Всесвітній день батьків (Global Day of Parents), яке було проголошено на 66-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2012 року. І, починаючи з 2013 року, воно відзначається щороку на честь батьків у всьому світі в перший день літа — 1 червня. Мета свята — нагадати жителям планети про загальнолюдські цінності, захистити і затвердити ці цінності як основу міцної і заради сім'ї. Адже саме сім'я (в першу чергу – батьки) несе відповідальність за виховання та захист дітей, за те, щоб повний і гармонійний розвиток їх особистості обов'язково відбувався в сімейному оточенні в атмосфері щастя, любові і розуміння. Батьки у всіх частинах світу, незалежно від їх расової, релігійної, культурної та національної приналежності є основними вихователями та вчителями своїх дітей, готуючи їх до щасливого, повноцінного і продуктивного життя. Батьки є ядром сім'ї й основою нашої громади та суспільства.
Ці вищезазначені два свята є символом єдності усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним – всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість – святий обов'язок кожного з нас.
Тож дякуємо всім небайдужим до дитячої долі, бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!


Колектив служби у справах дітей
Криворізької райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор