www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 17 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Створено шляховий листок щодо надання державної допомоги учасникам антитерористичних операцій та їх сім'ям у Криворізькому районі
Версія для друку Написати листа
За ініціативи та при підтримці голови Криворізької райдержадміністрації Сергія Вікторовича Нагайченка для підтримки учасників антитерористичних операцій та їх сімей створено шляховий листок щодо надання державної допомоги.

Розробляли буклет спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які стали упорядниками та коректорами.

До шляхового листка включені відомості та інформацію, як вирішити те чи інше питання.

Соціально-психологічну підтримку воїнам АТО надає Криворізький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Допомогу у працевлаштуванні та перенавчанні надає Криворізький міськрайонний центр зайнятості, а медичну допомогу комунальний заклад «Криворізький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та комунальний заклад «Криворізька районна центральна лфікарня» ДОР.

Також освітянські послуги можна отримати звернувшись до відділу освіти Криворізької райдержадміністрації.

Безоплатну правову допомогу надає перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Первинну правову допомогу надає Криворізька приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини.

Управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації, при якому діє інформаційний центр допомоги учасникам АТО надає широкий спектр послуг, які можуть бути корисними учасникам АТО та їх сім’ям.

Шляхові листки щодо надання державної підтримки та допомоги були розміщенні в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації та в територіальному центрі обслуговування населення.

Голова Криворізької райдержадміністрації зазначив: «Армія має силу, коли в неї надійний тил, а тож ми маємо таким стати. Головне стояти один за одного. Лише згуртування, тільки взаємодопомога допоможуть нам перемогти. Якщо ми будемо стояти осторонь, ця війна може розтягнутись на роки. Завтра можуть опинитись під обстрілами вже інші міста і села. Не втрачаймо віри і зробимо все можливе, кожен на своєму робочому місці».


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор