www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Формуємо культуру споживчої поведінки. У Криворізькій райдержадміністрації відбулася нарада щодо монетизації субсидій.
Версія для друку Написати листа
Формуємо культуру споживчої поведінки.


Сьогодні відбулася нарада щодо роз'яснення надавачам послуг (керівникам та головним бухгалтерам сільських та селищних житлово-комунальних господарств) порядку монетизації субсидій, яку провів заступник голови райдержадміністрації Валецький Сергій Степанович.


До участі у нараді були запрошені керуюча ТВБВ філією "Ощадбанку" Коваленко Тетяна Петрівна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Гунько Валентина Василівна, завідувач сектору житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Шрамко Сергій Анатолійович, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, ЦЗ, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Сніжко Вікторія Григорівна.


Тетяна Петрівна доповіла про шляхи проведення монетизації субсидій, механізми відшкодування постачальникам послуг та рекомендувала створити рахунки в "Ощадбанку" задля вчасного отримання субсидійних коштів. Також вона наголосила, що тільки спільними зусиллями ми зможемо розвинути культуру споживчої, розумної та відповідальної поведінки у громадян.Долучилася до виступу Гунько Валентина Василівна, яка зазначила, що механізм врегулювання відносин тільки почав діти, а тому будуть виникати питання, на які фахівці будуть надавати роз'яснення.
Щодо проведення у відповідність до вимог куточків цивільного захисту, інформування населення по виникненню надзвичайних ситуацій та порядок дій організацій та установ доповіла Сніжко Вікторія Григорівна. Також для практичної роботи керівники ЖКП отримали інформаційні картки з алгоритмом дій.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор