www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Криворізька місцева прокуратура № 2 інформує
Версія для друку Написати листа
Криворізька місцева прокуратура № 2 інформує, що за фактом загибелі поголів’я свиней в с. Новопілля Криворізького району Дніпропетровської області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування вказаного кримінального правопорушення здійснюється слідчим відділом Криворізького відділення поліції Криворізького відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області.
Під час досудового розслідування встановлено, що в одному з приміщень бійні накопичено близько 1 тони боєнських відходів від свиней. За результатами проведених досліджень виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней.
На даний час досудове розслідування триває.
Додатково інформуємо, що санкція частини 1 статті 325 Кримінального кодексу України за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням передбачає покарання в виді штрафу в розмірі 1 700 гривень або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років.Прокурор Криворізької місцевої прокуратури № 2 П.П. Іванченко

0564-26-09-74
097-693-74-23
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор