www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 7 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
В об’єднаних громадах Покровського району за три роки втілили понад 50 інфраструктурних проектів
Версія для друку Написати листа
Від капремонту доріг до реконструкції водогонів та систем опалення. Як змінився Покровський район за чотири роки – обговорили на засіданні Ради регіонального розвитку.

«Децентралізація дала поштовх до розвитку нашого району. Щороку ми реалізуємо десятки інфраструктурних проектів – відновлюємо дороги, осучаснюємо школи, лікарні та місця відпочинку. Це покращує життя понад 30 тис. місцевих жителів», – розповіла голова Покровської райдержадміністрації Світлана Назарчук.

У 2015-2018 роках на Покровщині капітально відремонтували 24 дороги.

Коштами місцевого та обласного бюджетів придбали чотири шкільних автобуси. Обладнали два комп’ютерні класи для школярів Великомихайлівської громади.

Реконструювали вісім дитсадочків, розпочали капремонт Покровської дитячо-юнацької спортивної школи.

Облаштували 11 дитячих та спортивних майданчиків у Покровському, Водяному, Вербовому, Олександрівці, Вишневому, Данилівці, Коломійцях та Братському.

У районі утворили 3 об’єднанні громади – Покровську, Великомихайлівську та Маломихайлівську. ОТГ об’єднали понад 25 тис. населення.

У планах на 2019-2021 роки – капремонт доріг та водоводів, реконструкція шкіл та стадіонів, розчистка річок Вовча та Янчур, будівництво полігону твердих побутових відходів, відкриття ЦНАПів.В об’єднаних громадах Покровського району за три роки втілили понад 50 інфраструктурних проектівРозпочали капремонт Покровської дитячо-юнацької спортивної школи
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT0KH3R.jpg