www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 24 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Довгоочікуваний Новий рік! Святкові ранки відбулися у всіх закладах освіти
Версія для друку Написати листа
Довгоочікуваний Новий рік!

Зимові свята вважаються самими найяскравішими, найулюбленішими. Особливо свято – Новий рік. І малі, і дорослі чекають на подарунки, на радощі, на добрі зміни.
В нашій школі і діти, і вчителі готувалися до проведення Новорічних свят. Класні керівники та батьки для початкової школи запросили театральну студію «Фіксики», які весело та яскраво погралися зі школярами, провели цікаві конкурси та подарували солодощі.
Також різноманітним та яскравим було свято для учнів 5-7 класів. Гарно попрацювали учні 8Б класу та 9-го у ролі ведучих та ролей Діда Мороза та Снігуроньки. Діти поділилися на команди, прийняли участь у цікавих конкурсах, пограли в ігри з залом, поводили хороводи під знайомі новорічні пісні та отримали солодкі подарунки від Діда Мороза.
Не забули ми й про наших старшокласників. Організували також вечір з улюбленою сучасною музикою, казковими героями та різними жартівливими конкурсами. Після свята відбулася новорічна дискотека.
І діти, і батьки, і вчителі були задоволені новорічними ранками, всі залишили для себе гарний настрій та чудове почуття приходу Нового року – року Півня!За матеріалами відділу освіти Криворізької РДА
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор