www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 17 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Милі, щасливі і неповторні
Версія для друку Написати листа
Милі, щасливі і неповторні

ТИ – ЖІНКА! Пам'ятай це всюди!
І як би там не склалось майбуття,
Та справжня ЖІНКА завжди
в шані буде,
Бо ЖІНКА – це і є ЖИТТЯ!..

Ось вона – Весна – велике таїнство природи, її відродження після зимового сну, оновлення всього живого. Ще тільки початок березня, а вона вже на повну силу заявила про свої права. І, можливо, ми, люди двадцять першого століття, в масі байдужого до оточуючого нас довкілля, зайняті своїми непростими щоденними турботами та негараздами, не дуже дослухаємося до дзюрчання весняних струмочків чи веселого щебетання птахів, не розглядаємо перші бруньки на деревах і кущах чи несміливі паростки майбутніх квітів, що вже зазеленіли на клумбах у наших скверах, садах та парках, проте ми не можемо не помітити, як з настанням весни розквітає краща половина людства – наші милі, наші найдорожчі: кохані, мами, дружини, донечки, подруги чи колеги, бабусі чи просто випадкові перехожі, всі ті, ім’я кому – ЖІНКА.
Про це говорить все навколо: і природа, і продавці квітів на транспортних зупинках чи в підземних переходах, і весняні посмішки на жіночих личках, і очікування цього березневого свята, що ось-ось постукає кожній з нас у віконце… І сьогодні переважній більшості з нас абсолютно не важливо, ким і коли було прийняте рішення про відзначення 8 Березня як Дня міжнародної солідарності жінок-трудівниць, канули в небуття Клара Цеткін і Роза Люксембург разом з Комуністичним Інтернаціоналом, а свято прижилося і перетворилося в таку близьку всім нам, таку необхідну і приємну традицію, коли всі пречудові слова про неї, коли всі посмішки їй, коли весняні квіти у кожної в душі, коли вона – сама природа, що весною відродилася і розквітла до життя, бо ВОНА – ЖІНКА.
Напередодні цього чудового весняного свята відбулися урочистості у великій залі Криворізької районної ради із вшанування жінок нашого району. Ця будівля, така офіційна і строга у звичайні дні, в понеділок наповнилася веселими переливами жіночих голосів, розквітла сотнею посмішок, теплих зустрічей, дружніх обіймів. Тут зібрались вони, наші любі землячки: шкільні вчителі і вихователі дитячих садочків, лікарі, медсестри і працівники соціальної сфери, представниці бізнесу і ветерани сільського Криворіжжя,трудівниці ланів і ферм, працівники районної адміністрації, районної та сільських рад, депутати. Та сьогодні вони просто ЖІНКИ – милі, щасливі, неповторні.
З привітанням до високого зібрання звернулися керівники району: голова Криворізької районної державної адміністрації Сергій Вікторович Нагайченко та голова Криворізької районної ради Віталій Володимирович Яценко. Вони побажали присутнім і в їх особі всім жінкам району міцного здоров’я, щастя, добробуту, сімейного благополуччя, трудових звершень і успіхів, миру і спокою на нашій землі у цей непростий час.
Продовжилися урочистості великим концертом, який з любов’ю і повагою до цього свята підготували наші талановиті чоловіки, кращі представники творчих сил району.
Ось залу наповнює трепетна і ніжна мелодія кохання із кінофільму «Довга дорога в дюнах» у виконанні саксофоніста Євгена Приходька.
А це вже інші мелодії у виконанні Едуарда Айвазяна, випускника нашої районної музичної школи, студента Криворізького обласного музичного коледжу заполонили залу, їх підхопили співом присутні, вони ніби підняли всіх нас над буденністю життя і долучили до пам’яті про нас, про наше минуле, адже для жителів Криворізького району 8 Березня – подвійне свято, це ще і День визволення району. В цей день ми вшановуємо тих, хто приніс довгоочікувану Перемогу, наших визволителів, які є прикладом доблесті і воїнської слави, відданості та невмирущої любові до рідної землі. Пам'ять про їх славні подвиги виховує підростаюче покоління, а воєнні пісні – живуть в наших серцях і нагадують нам про переможну весну.
Вшановуючи жінок – коханих, дружин, подруг, колег, – найперші слова про маму. Як прекрасно зазвучали вони із уст наших ведучих Юрія Паливоди та Миколи Кульпанова: «В материнських обіймах – вічність, в її серці – вірність, в її руках – турбота, а в очах – любов. Мама – це людина, яка може замінити всіх, але її ніхто і ніколи замінити не зможе… І скільки б тобі не було років – п'ять чи п'ятдесят, завжди потрібна мама, її ласка, її світлий погляд. Чим сильніша наша любов до матері, тим світліше і радісніше наше життя», а ще в словах пісні про маму у виконанні Максима Рябенка.
Свої вітання найкращим мамам подарували наші маленькі таланти Родіон Ванжула та зразкова шоу-група «Енергія».
Жінка – це любов, жінка – це диво, це найдосконаліше Боже творіння. Ось і наші ведучі не забувають про це. Які прекрасні слова, звернені до кожної з нас, дарують ведучі концерту, тому що переконані – все прекрасне, що є на нашій землі – від жінки: і любов, і краса, і кохання, і теплий дім.
Це вона: ніжна і жагуча, цнотлива і пристрасна, неповторна і чарівна, мудра й вічно молода… Жінка... Заквітчана і тереном, і барвінком, освячує наше життя, є Берегинею домашнього вогнища і всього українського роду!
І тільки поруч із справжньою жінкою чоловік почуває себе справжнім чоловіком: сильним, вірним, відданим, рішучим, здібним на вчинок та, основне, жаданим і коханим. Саме про це йшлося у піснях, подарованих жінкам Геннадієм Кащеєвим та Андрієм Піменовим із «Співочих сердець», братами Бургарами із вокально-інструментального ансамблю Новопільського будинку культури, Максимом Рябенком та Христофорівським вокально-інструментальним гуртом, а ще у віршах Михайла Тутова.
Завершити свою розповідь хочу словами поетеси Марини Кузьменко про нього, про єдиного і коханого, про того, без кого жодна жінка не мислить свого життя, хай буде ВІН у вашому житті:
Я знаю, ти щаслива від учора
Від світла,
подарованого ним.
Ти чуєш?
Твої ангели говорять,
Що не страшна тобі тепер
морозність зим.
Що ти сміятимешся
поглядом весняним…

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор