www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 20 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Вшанування членів загиблих військовослужбовців до Дня Гідності та Свободи
Версія для друку Написати листа
IMG_8412.JPGIMG_8412.JPGIMG_8423.JPGIMG_8423.JPG

Вшанування членів загиблих військовослужбовців
до Дня Гідності та Свободи

Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей є одним з важливих напрямків діяльності Криворізької райдержадміністрації
З метою підвищення рівня соціального захисту учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та сімей, рідні яких загинули, забезпечення вирішення нагальних питань, підтримання їх належного морально-психологічного стану в районі затверджено програму "Забезпечення державного соціального захисту окремих категорій мешканців Криворізького району на 2018-2020 роки"
Програмою передбачено заходи щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових проблем членам сімей загиблих військовослужбовців. На виконання даного заходу з районного бюджету виділено кошти на суму - 54,0 тис.грн. по 3,0 тис.грн. на кожного члена сім’ї. На даний час кошти виплачено усім членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.
До Дня Гідності та Свободи 20 листопада 2018 року за дорученням голови Криворізької райдержадміністрації С.В.Нагайченко, в присутності першого заступника голови райдержадміністрації Сінєльнік С.Л. та заступника голови райдержадміністрації Валецького С.С. відбувся особистий прийом членів сімей загиблих в АТО військовослужбовців. В ході зустрічі були обговорені та прийняті до уваги проблемні питання запрошених. Члени сімей загиблих також отримали грошову допомогу, співчуття та слова вдячності від голови райдержадміністрації С.В.Нагайченка за подвиг наших Героїв сьогодення.
Тож райдержадміністрація та сільські, селищні ради велику увагу в районі приділяють соціальному захисту учасників АТО та членів їх сімей, поліпшенню матеріально-побутових умов їх проживання, формуванню позитивного ставлення до військовослужбовців та членів їх сімей.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор