www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 17 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Версія для друку Написати листа
З самого ранку на алеї, яка веде до Криворізької райдержадміністрації активісти молодіжного виконкому організували вуличну виставку фотохроніки, на світлинах якої були закарбовані історичні моменти Революції Гідності, а також патріотичних плакатів з закликом до миру та єдності.

Глядачами виставки стали запрошені на урочистості працівники установ та структурних підрозділів, делегації від сільських рад, випадкові перехожі, які не стримували емоцій, та навіть просили фотографії з виставки на пам’ять.

Цього ж дня в Криворізькій райдержадміністрації відбулося урочисте вшанування учасників бойових дій на території інших держав та День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

До присутніх звернувся голова Криворізької райдержадміністрації Сергій Вікторович Нагайченко з промовою:

«Свої вітання з цієї нагоди ми, в першу чергу, адресуємо вам, героям воєн і локальних збройних конфліктів. Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людини, для якої «обов’язок» - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя.

Ми знаємо і працюємо над проблемами, які вас хвилюють. Частина з них носить місцевий характер, окремі - потребують прийняття рішень на державному рівні. Користуючись нагодою, хочу наголосити, що Криворізька райдержадміністрація та її структурні підрозділи завжди будуть відстоювати ваші права, шановні учасники бойових дій, і надавати вам всебічну підтримку.

У цей знаменний день бажаю вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, міцного здоров'я, щастя і нових звершень в ім’я нашої Батьківщини-України.

Честь вам і слава! Слава Україні!»

До привітань долучився голова Криворізької районної ради Віталій Володимирович Яценко, який побажав здоров’я, миру, та достатку родинам воїнів-інтернаціоналістів, а також додав, що депутатський корпус буде і надалі підтримувати та опікуватися проблемами мешканців Криворіжжя, яким довелося нести нелегку службу на війнах.

Відповідно до районної програми «Забезпечення державних соціальних гарантій в Криворізькому районі на 2017 рік» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав передбачено матеріальну допомогу:

- 2 сім'ям воїнів загиблих на війні в Афганістані в розмірі 3000 грн. на кожну сім'ю;

- 6 інвалідам війни в Афганістані - кожному по 500 грн.;

- 137 учасникам бойових дій – кожному по 300 грн.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор