www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 30 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет ІІІ віку в Чкалівській сільраді
Версія для друку Написати листа
Університет ІІІ віку в Чкалівській сільраді

Зміна соціального статусу людини з віком змінює спосіб життя і спілкування, обмежує трудову діяльність. Але багато людей не мириться з пасивним способом життя, бажаючи ділитися надбаним досвідом чи дізнаватися нового в житті.
До небайдужих і зацікавлених виїздить відділення денного перебування (соціально-побутової адаптації) територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг Криворізького району з Університетом третього віку.
29 листопада і 1 грудня 2016р. «Універ» завітав до своїх слухачів на територію Чкалівської сільради. В сільській бібліотеці студенти вчилися оздоблювати свої панно із сухих квітів і листя. Єдиний серед жінок чоловік, непосидючий і енергійний
Віктор Григорович допоміг майстриням виготовляти рамки з багетів для їх різноманітних поробок. Результат задовольнив усіх, тому за гарячим чаєм і поспівали і танцювали.
В с.Родіонівка у шкільному кабінеті студенти Університету дізналися про гімнастику очей і які продукти треба їсти для покращення зору. На прохання соц.працівника на зустріч завітала місцева фельдшер. Селяни , перевіряючи своє здоров»я виміряли тиск, в живій бесіді задавали свої питання. А потім ще й вчилися виготовляти солодкий букет троянд з цукерок, бо було два іменинника. Їх і привітали солодощами і віршами із днем народження. Тепле спілкування за чашкою чаю з печивом і рулетиками надихнуло на пісню. Забулися всі негаразди, слухачі не хотіли розходитись, запитували про нову зустріч…Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор