www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 17 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Рейд-виїзд на територію Гейківської сільської ради.
Версія для друку Написати листа
14 лютого 2017 року начальником служби у справах дітей райдержадміністрації, директором Криворізького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лішиною О.М., інспектором ювенальної превенції Криворізького районного відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області Фустіченком Є.В. здійснено виїзд на територію Гейківської сільської ради.

Проведено профілактично роз’яснювальну бесіду в учнівській аудиторії ( учні 7-10 класів) Гейківської ЗОШ: Лішина О.М. - з питань здорового способу життя, Пульчева Н.Г. – з питання прав та обов’язків дітей, Фустіченком Є.В. профілактики негативних явищ в дитячому середовищі.
За участі секретаря сільської ради Єй В.В. проведено рейд в сім’ї, перевірено умови проживання:
- 3 підопічних дітей в родинах опікунів.
– за анонімним зверненням мешканки сільської ради щодо перевірки умов проживання 3 дітей в родині гр. К. та гр. Ю.– в хаті чисто, тепло, затишно, різноманітна готова їжа, великий запас продуктів харчування, в достатній кількості сезонний дитячий одяг, багато іграшок. Мати дітей знаходиться в пологовому будинку по народженню четвертої дитини. В дворі – дитячий ігровий майданчик з гойдалками. Є запас санітарно - гігієнічних засобів для дітей. Всі діти мають окремі ліжка. Постільна білизна чиста. Умови для утримання та виховання дітей добрі. За розмовою з сусідкою – родина характеризується позитивно, дорослі не схильні до вживання спиртних напоїв. Під час проведення обстеження відбулась розмова з громадянкою, яка телефонувала до служби. Їй усно, в присутності секретаря сільської ради Єй В.В. повідомлено по результатам проведеної перевірки її інформація про неналежне утримання та виховання дітей в зазначеній родині не підтвердилось.
- перевірено умови виховання 5 дітей, які перебувають на обліку, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах, в трьох сім’ях
З законними представниками дітей проведено профілактичні бесіди щодо відповідальності за невиконання батьківських обов’язків в повному обсязі.
Складено 2 протоколи за ст.184 ч. 1 АК України.
- в порядку контролю обстежено родину гр. К., яка виховує 1 дитину Проведено профбесіду. Складено протокол за ст.184 ч. 1 АК України.
Проведено рейд «Діти вулиці» в с. Ранній Ранок, Новий Кременчук. Дітей, які жебракують чи бродяжать, знаходяться в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, палять – не виявлено.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор