www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет ІІІ віку с.Веселе
Версія для друку Написати листа
Університет Ш віку в с.Веселе

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району продовжує надання соціально-педагогічної послуги «Університеті Ш віку». Так, 24 липня 2018р. заступник директора територіального центру відкрив заняття для мешканців с.Веселе, які з задоволенням сприйняли новину стати слухачами Університету Ш віку. Адже ці зустрічі дають можливість дізнаватися про нове та цікаве, проводити більш активно своє дозвілля, розширити коло спілкування та гуртуватись за інтересами.
Напередодні великого свята Дня Хрещення Русі яке відбудеться 27-28 липня 2018р. слухачі заслухали інформаційну лекцію про традицію цього святкування, про історію взаємодії Церкви з владою щодо надання урочистостям статусу державних та особливості торжеств у різні роки – з 1888 по 2018р. Цього річ відзначається 1030-річний ювілей хрещення русі, відбудеться молебень, Хресна хода та урочиста літургія в м.Київ.

Слухачі з задоволенням провели свій вільний час, поспілкувалися з однолітками, насолодилися гарною та душевною атмосферою зібрання. І тепер з нетерпінням чекають наступного заняття.

Директор

територіального центру Л.О.Брайченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор