www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Вітаємо підприємців з професійним святом!
Версія для друку Написати листа
Шановні підприємці району!

У першу неділю вересня у нашій державі традиційно відзначається День підприємця.

Підприємницька діяльність — це один із способів реалізувати свій талант економіста або бізнесмена і гідно заробляти не тільки на своє життя, але й створювати робочі місця для інших. Бути підприємцем – це правильно вести бізнес, керувати підприємством, персоналом, надавати людям надію на подальше гідне життя.

На сьогоднішній день у Криворізькому районі здійснюють свою діяльність 381 підприємство. Кількість зайнятих осіб підприємницькою діяльністю складає 3319. Ось найкращі з них: ФОП Скрипнік Ольга Василівна Веселівської сільської ради; ФОП Голяк Ольга Миколаївна Глеюватської сільської ради, ФОП Дяченко Галина Володимирівна Данилевської сільської ради, ФОП Гримус Оксана Степанівна, ФОП Комаров Юрій Сергійович та ФОП Комарова Катерина Миколаївна Лозуватської сільської ради, ФОП Чумакова Леся Володимирівна Шевченківської сільської ради, ФОП Гончарова Олена Володимирівна та ФОП Зубкова Неля Володимирівна Радушненської селищної ради.

Тож вітаю усіх, хто займається підприємницькою діяльністю, з їх професійним святом! Бажаю вам впевненості у власних силах, мінімального ризику, максимум доходу і вдалих інвестицій, а також міцного здоров’я та незламної віри для втілення нових бізнес-проектів! Наша наполеглива праця дозволить усім нам не опустити руки, не втратити надію і продовжити приносити благо не тільки Криворізькому району, а й усій Україні.


Зі святом!

               Перший заступник голови
               Криворізької райдержадміністрації
               С.Л.СінєльнікВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор