www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Призначення субсидій
Версія для друку Написати листа
«Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»

відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373,
починаючи з травня 2019 року.

Відповідно до п.18 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 (зі змінами) (далі – Положення), передбачено, що громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні у грошовій формі (безготівковій чи готівковій), і у них відсутня заборгованість за житлово-комунальні послуги, житлова субсидія на наступний строк призначається автоматично у готівковій формі без подання нових заяви і декларації.
Пенсіонери отримуватимуть допомогу готівкою через Пенсійний фонд, а ті, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.
Ті сім’ї, в яких станом на травень-червень матимуть борги за комуналку, будуть переведені на безготівкову монетизацію.
Громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні і у них наявна заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період призначається у грошовій безготівковій формі після вирішення питання з наявною заборгованістю (погашення заборгованості або підписання договорів про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг з надавачами послуг).

Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі декларації і заяви, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.
Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року.
Повторно з документами – Заявою та Декларацією про доходи – у травні 2019 року до управління соціального захисту населення необхідно буде звернутися:
- орендарям житла;
- внутрішньо переміщеним особам;

- тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб, а на фактично проживаючих в помешканні;

- тим сім’ям, де є члени сім’ї, які не зареєстровані за адресою домогосподарства;

- тим сім’ям, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
- тим сім’ям, якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року;
- громадяни, які звертаються за грошовими виплатами на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;
- непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі, та отримували житлову субсидію на понад нормовану площу житла.
Призначення житлової субсидії всім вищезазначеним категоріям громадян провадилась за рішенням комісії з питань соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації. Відповідно до Положення в автоматичному режиму житлова субсидія даним громадянам не перераховується.
Відповідно до п.13 Положення для призначення житлової субсидії громадяни, які отримували субсидію за рішенням комісії, повинні подати наступні документи:
- заяву про призначення субсидії у грошовій формі;
- декларацію про доходи;
- довідки про доходи у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня у ДФС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом управління;
- договір найму (оренди) житла (у разі наявності);
- додаткові документи, які не передбачені Положенням, але необхідні для розгляду комісією (акти, довідки про фактичне місце проживання зареєстрованих, але не проживаючих осіб; довідки про доходи, коли їх розмір менше мінімального; довідки ЛКК для тяжкохворих).

У разі виникнення питань, щодо призначення субсидії, отримати консультацію можна в управлінні соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації за новою адресою: м.Кривий Ріг, вул. Кобилянського, б.148а, 4 поверх, каб.№405, 406 та за телефоном 068-445-3552, 098-591-0672.

В.о.начальника управління М.А.МАЖАРА
Хрієнко Т.О. 098-591-0672
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор