www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 24 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Інформує управління соціального захисту населення. Укладання колективного договору
Версія для друку Написати листа

Шановні керівники підприємств, установ, організацій, представники трудових колективів!

Врегулювання трудових відносин у сфері застосування найманої праці та узгодження інтересів найманих працівників і власника або уповноваженого ним органу на конкретному підприємстві забезпечується колективним договором.
Укладання колективного договору або доповнення до нього на 2017 рік необхідно починати з підсумків виконання колективного договору у 2016 році.
Сторони, які уклали колективний договір, готують аналітичну інформацію про виконання кожного зобов’язання, вказують конкретні цифри, вжиті заходи та причини, що обумовили неповне виконання договору. Після детального аналізу діючого договору сторони узгоджують доповнення і зміни до нього. Потім готується проект колективного договору або доповнення на 2017 рік.
Для повідомної реєстрації колективного договору та доповнення на 2017 рік до колективного договору, а також за більш детальною інформацією та консультаціями просимо звертатися до управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації, за адресою: 50002, м. Кривий Ріг , вул. Чкалова, 44 а, каб. № 10, тел. для довідок: 90-29-21.Начальник управління Гунько В.В.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор