www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада!» триває!
Версія для друку Написати листа
18 травня 2019 року Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою», проведе черговий публічний захід на Дніпропетровщині.

Інформаційна кампанія «Я – Громада!» охопить 39 населених пунктів у різних областях України та має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти у сфері освіти та охорони здоров'я, зокрема, підвищити обізнаність громадськості щодо її сутності, продемонструвавши найкращі практики вже існуючих об'єднаних територіальних громад (ОТГ), а також заохотити громадян стати агентами змін.

У Дніпропетровській області кампанія проходитиме у селі Лозуватка Криворізького району.

18 травня 2019, с.Лозуватка
Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації»
Де? Площа біля Лозуватської ЗОШ №1 ім. Т.Г. Шевченко (вул. Миру 1Б)
Коли? 14.00-18.00
До участі запрошуються всі мешканці Лозуватки та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров'я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

Наступний етап всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада!» відбудеться у Доманівці та Краснопіллі Миколаївської області!

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт iamhromada.orgКонтакти для медіа:
Наталія Крамар, медіакоординатор проекту «Я – Громада!»
тел.: (050) 984 62 46
nataliya.k@actionprgroup.com


Про кампанію:
Заходи всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада!» відбудуться у 39 населених пунктах різних областей України.
Кампанія має на меті:
  · підвищити рівень обізнаності громадськості про позитивні зміни, що відбулися внаслідок реформи децентралізації;
  · сприяти кращому розумінню громадянами України сутності реформи децентралізації та поширення позитивних практик ОТГ;
  · сприяти залученню громадян до активної участі у соціальному, культурному та політичному житті своїх громад за допомогою конкретних прикладів, коли люди самі стають агентами розвитку громади;
  · сформувати позитивне ставлення до процесів добровільного об'єднання та децентралізації по всійї України.
  Загалом у різних областях України відбудеться 28 публічних та 11 діалогових заходів за участі широкої громадськості, ГО, представників ОТГ, волонтерів та журналістів.
  Концепція «Містечка децентралізації» (у 28 населених пунктах) дозволить одночасно провести низку інтерактивних заходів, що поєднують інформаційно-просвітницьку діяльність, презентації кейсів, обмін досвідом, іграми та розважальними форматами. Це дозволить залучити і об'єднати людей усіх соціальних і вікових груп доступним і цікавим шляхом.
  Діалогові заходи для цільових груп також плануються у форматах інформування, презентації кейсів та дискусій (у 11 населених пунктах).


  ***

  Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада!» реалізується Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

  Версія для друку Написати листа

  Про цей сайт | Запитання | Адміністратор