www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 29 березня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
08 грудня 2016 року. Районна комісія з питань соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа
Районна комісія з питань соціального захисту населення

Криворізької райдержадміністрації

08 грудня 2016 року в малій залі засідань районної ради під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сінєльнік С.Л. відбулось засідання районної комісії з питань соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації.
Для забезпечення роботи по організації призначення субсидій за спрощеним порядком відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №621 вжито ряд необхідних заходів.

При управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації створено групи для оперативного вирішення питань при організації призначення субсидій за спрощеним порядком. Виняткова увага приділена інформаційно – роз’яснювальній роботі серед мешканців сільських та селищних рад району, також опублікована інформація про призначення субсидій в нових умовах на сторінках районної газети «Сільське Криворіжжя», роздані друковані інформаційні матеріали по всім сільським та селищним радам району.

Працює телефон «гарячої лінії» за яким проводять роз’яснювання з мешканцями населених пунктів Криворізького району.

Робота по інформуванню населення щодо надання субсидії продовжуватиметься в необхідних обсягах із залученням районної газети, та особистих зустрічах робочої групи з населенням.

Також відповідна робота проведена і в частині забезпечення злагодженого обміну даними між управлінням соцзахисту райдержадміністрації та підприємствами надавачами послуг.

Проведено перерахунок обов’язкової частки плати отримувачам житлово-комунальної субсидії.

Загалом робота по забезпеченню призначення субсидій за спрощеним порядком на постійному контролі голови Криворізької райдержадміністрації Нагайченка С.В.


На комісії розглянуто наступні питання:

1. Про подовження терміну перебування у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району – 2 заяви.
2. Про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї у випадках, коли працездатний член сім’ї не працює, але у складі сім’ї є троє і більше дітей, згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 24.12.2008 року №796-VI, постанови КМУ від 11.03.2009 року №202 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» - 1 сім’я.

3. Про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг без доходів працездатної особи, яка зареєстрована, але фактично не проживає – 102 заяви.

4. Про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на збільшену площу житлового приміщення – 17 заяв.

5. Про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на збільшену площу житлового приміщення та без доходів працездатної особи, яка зареєстрована, але фактично не проживає – 4 заяви.

6. Про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на підставі договору найму (оренди) житла - 1 заява (перенесено).

7. Про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг (згідно абз.5 п.12 - у розрахунок субсидії може включатися середньомісячний сукупний дохід на рівні одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб) – 3 особи, в т.ч. 1 відмовлено.
8. Про призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та на оплату житлово-комунальних послуг без доходів працездатної особи, яка зареєстрована, але фактично не проживає – 8 заяв.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор