www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ.Членам конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (проектів, заходів), розроблених громадськими (ветеранськими) організаціями, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету у 2019 році.
Версія для друку Написати листа
Членам конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (проектів, заходів), розроблених громадськими (ветеранськими) організаціями, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету у 2019 році.

ОГОЛОШЕННЯ

Засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (проектів, заходів), розроблених громадськими (ветеранськими) організаціями, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету у 2019 році (далі конкурсна комісія) перенесено на 20 травня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації за адресою: вул. Кобилянського, 148-а, каб. № 401 відбудеться засідання конкурсної комісії.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Проведення першого етапу конкурсу.

2. Про порядок і терміни проведення другого та третього етапів конкурсу.

3. Інше.Голова конкурсної комісії М.А.МАЖАРА
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор