www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Традиційна зустріч зі слухачами Університету ІІІ віку відбулася в с.Златоустівка
Версія для друку Написати листа
Університет ІІІ віку

Традиційна зустріч зі слухачами Університету ІІІ віку відбулася в с.Златоустівка 30 липня 2019року. Щоб допомогти нашим підопічним бути здоровими, обрали цікаву для них тему лекції: «Користь кольорових овочів та фруктів».

Колір овочів та фруктів асоціюється із певними речовинами, що впливають на їх користь для здоров’я. Споживання різноманітних овочів та фруктів забезпечує організм важливими поживними речовинами, які так необхідні людям похилого віку. Розподілення раціону за методом «кольорової тарілки» робить кожний прийом їжі різноманітним та смачним. Завжди включайте такі компоненти:
Червоний – колір життєвої енергії, допомагає позбавитися емоційних проблем, млявості та втоми. Червоний колір означає «багатство мінералів». Його відсутність у раціоні може призвести до анемії або запаморочення.
Помаранчевий – колір оптимізму, лікує смуток та заохочує до змін. Нестача цього кольору викликає закрепи та проблеми із суглобами.
Зелений – підвищує фізичну витривалість, очищує організм. Зелений колір від природи збагачений багатьма вітамінами та мінералами. Крім того, він позитивно впливає на імунну систему, запобігає утворенню ракових клітин, покращує стан шкіри та сповільнює процес старіння.
Фіолетовий – найменш популярний колір щоденного раціону. Але він приносить спокій, покращує концентрацію та стимулює мозкову діяльність. Споживання овочів та фруктів зі своєї городини подвоює їх корисні властивості.

Не вичерпувались теми для обговорення за чашкою запашного чаю. Присутні дякували за чудову можливість відкрити для себе щось нове, корисне, за цікаве спілкування, адже цього так не вистачає людям старшого віку. Були запитання, були відповіді і не було бажання розходитись.Тож до наступної зустрічі!

Директор

територіального центру Л.О.Брайченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор