www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Урочисті проводи призовників до Збройних Сил України.
Версія для друку Написати листа
05 квітня на площі біля Криворізької райдержадміеністрації відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2019 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Вже стало доброю традицією проводжати до лав Збройних Сил України кращих синів району. На урочистостях були присутні голова Криворізької райдержадміністрації Сергій Вікторович Нагайченко, перший заступник голови Світлана Леонідівна Сінєльнік, заступник голови Валецький Сергій Степанович, начальник відділення призову Криворізького районного комісаріату майор Яковлєв Сергій Іванович, голови сільських та селищних рад, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, батьки, друзі, подруги та кохані хлопців, які поповнять ряди захисників нашої Вітчизни.

Відкрив урочисті проводи голова районної державної адміністрації Сергій Віктрович Нагайченко. Зі словами вітання і найкращими побажаннями звернувся до новобранців голова райдержадміністрації. Сергій Вікторович побажав юнакам міцного здоров’я, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки і рідні та вручив подарунки, листи підтримки батькам.

Із словами вітання звернувся до призовників майор військового комісаріату Яковлєв Сергій Іванович. Він зазначив, що сьогодні ми проводжаємо найкращих призовників нашого району, а військова служба є відповідальною і почесною місією кожного громадянина, що перебування в армії надасть їм впевненості, мужності та укріплення фізичного стану .

До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися учасники художньої самодіяльності. Вони подарували присутнім чудові пісні, а призовникам вручили українські обереги.

На згадку про цю хвилюючу мить зроблено колективне фото.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор