www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 6 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Запорізьку трасу оновлюють вперше за роки незалежності України – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У розпалі другий етап капремонту автомагістралі національного значення Н-08, яка з’єднує Дніпро та Запоріжжя. Дорожники працюють ударними темпами. Наразі укладають верхній шар асфальту на межі із Солонянським районом. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко переконаний, що серед змін, які відбуваються в державі, – і якісне оновлення національних доріг. На Дніпропетровщині у 2017 році відремонтували майже 70 км доріг державного значення у криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках. Роботи продовжуються й у 2018-му. Наразі робота кипить на трасі Н-08 Дніпро-Запоріжжя», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Зараз роботи ведуться на двох ділянках у напрямку Дніпра. Одна підрядна організація працює на лівій смузі дорожнього руху в районі села Василівка. Інша – на правому боці шосе: від повороту на Кривий Ріг до села Братське.

Дорожники вже провели холодне фрезування покриття та уклали вирівнюючий шар із щільного крупнозернистого асфальтобетону. Тепер на часі – верхній шар з щебенево-мастикової суміші.

«На Запоріжжя їжджу частенько. Добре пам’ятаю, якою була ця дорога. Розбита, годі й казати. До сусідньої області діставався за півтори години. Зараз 20 хвилин – і там. Дорога рівна, європейської якості. Молодці хлопці, добре ремонтують. Дуже їм вдячний», – подякував водій Олександр Откидач.

Перший етап ремонту ділянки автодороги загального користування державного значення Н-08 Дніпро-Запоріжжя стартував у 2017-му. Торік оновили 16 км шляху, цьогоріч планують відремонтувати ще до 20-ти. Це має забезпечити безперешкодний рух транспорту.

Щодобово запорізькою трасою проїздить майже 12 тисяч автомобілів, третина з них – вантажівки.

Таке глобальне оновлення автомагістралі – вперше за роки незалежності України. Загальна його вартість – більше 1 млрд грн.

Які ще дороги державного значення ремонтують цьогоріч в області, – тут.
У розпалі другий етап капремонту автомагістралі Дніпро-Запоріжжя.


Підрядники працюють на межі із Солонянським районом.


Роботи – на двох ділянках...


... у напрямку Дніпра.


Одна підрядна організація працює в районі села Василівка.


Інша – від повороту на Кривий Ріг до села Братське.


Дорожники укладають верхній шар асфальту.


«На Запоріжжя їжджу частенько. Добре пам’ятаю, якою була ця дорога. Розбита, годі й казати. До сусідньої області діставався за півтори години. Зараз 20 хвилин – і там. Дорога рівна, європейської якості. Молодці хлопці, добре ремонтують. Дуже їм вдячний», – подякував Олександр Откидач.


Перший етап ремонту автодороги Н-08 стартував торік.


Торік оновили 16 км шляху...


... цьогорічний план – майже 20-ть.


Таке масштабне оновлення траси – вперше за роки незалежності України.


Щодобово запорізькою трасою проїздить майже 12 тисяч авто.


На Дніпропетровщині у 2017 році відремонтували майже 70 км доріг державного значення – у криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTNZOF9.jpg