www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
До уваги громадян всіх пільгових категорій!
Версія для друку Написати листа
До уваги громадян всіх пільгових категорій!

З 1 жовтня 2019 року в Україні запроваджується монетизація пільг на житлово-комунальні послуги за зразком монетизації субсидій лише через Ощадбанк двома способами:


у безготівковій формі - без звернення, кошти перераховуються на обліковий запис пільговика в АТ «Ощадбанк», який буде здійснювати розрахунок з надавачами послуг. Зекономлені кошти за підсумками опалювального періоду в наступному році будуть перераховані на особистий рахунок пільговика в Ощадбанку;


у готівковій формі - за заявою пільговика, яку необхідно подати до управління соціального захисту населення, де зазначити номер рахунку, відкритого в Ощадбанку. В такому випадку виплата з урахуванням встановлених державних соціальних нормативів буде здійснюватися з наступного місяця, в якому пільговик написав заяву.

Громадяни, які отримають кошти готівкою, повинні щомісяця сплачувати вартість фактично спожитих житлово-комунальних послуг.
Для автоматичного розрахунку пільг в монетизованій формі на оплату житлово-комунальних послуг та уникнення розбіжностей персональних даних, просимо вас повідомити управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації м. Кривий Ріг вул.. Кобилянського 148а про ваші діючі номери мобільних телефонів, а також у разі зміни адреси - про місце реєстрації (проживання), або про зміни складу сім’ї (одруження/ розлучення/народження дитини).

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації за адресою вул. Кобилянського 148А кабінети №, 202, 201 або за телефонами 0684447576, 0973812115
Заступник начальника управління М.А.МАЖАРА


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор