www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 27 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
"Баба Віхола прийшла, купу свят нам принесла"
Версія для друку Написати листа
"Баба Віхола прийшла, купу свят нам принесла"

Для багатьох людей на планеті - Різдво - значиме і світле, воістину велике свято. У всіх дошкільних навчальних закладах Криворізького району відсвяткували це свято. Воно традиційно відзначається в усьому християнському світі на честь народження немовляти Ісуса в місті Віфлеємі. Це можливість порятунку всього людства, яка прийшла до нас з появою на світ маленького Ісуса.

В українських сім’ях обожнють різдвяні свята і вважають, що шанувати давні традиції надзвичайно потрібно, щоб діти знали християнські звичаї, цінували їх і виконували. Тому, вихователі і розповідають дітям про Різдво, все пов’язане з його святкуванням, а також відтворють в своїх виставах.

Веселий настрій, усмішки не залишали дітей Криворізького району. І так хочеться, щоб ця святкова мить надовго залишилася в дитячих спогадах, а в серденьках жила віра в чудо і добро.

Найголовніше пам’ятайте, що колись давно у цей час трапилося ДИВО. Будьте добрішими, подякуйте своїм близьким та рідним, усміхніться незнайомій людині, просто порадійте.

Методист Криворізького РНМК
О.І. Стретович


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор