www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 7 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Криворізька райдержадміністрація долучилася до акції "Ангели пам'яті" до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Версія для друку Написати листа
Указом Президента України Петра Порошенка від 11 лютого 2015 року дату 20 лютого визначено Днем пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею».
О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян
України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

Пам'ятаючи відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, керівний склад та працівники Криворізької районної державної адміністрації, фінансове управління райдержадміністрації, управління соціального захисту населення, та працівники інших структурних підрозділів схилили голови у хвилині мовчання.Також разом вони створили символічну алею пам'яті, на якій паперові ангели, світлі душі загиблих юнаків та дівчат – Героїв Небесної Сотні були розміщені на площі перед будівлею.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор