www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій.
Версія для друку Написати листа
Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

На передодні Міжнародного дня захисту дітей 29 травня 2018 року в Криворізькому районі відбулося відкриття пришкільних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів району. На урочистості до хлопчиків й дівчаток завітали представники Криворізького районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Криворізької райдержадміністрації, Криворізького районного сектору Центрального міськрайонного відділу з питань пробації м. Кривого Рогу та ювенальної превенції Криворізького РВП. Гості привітали дітлахів з початком оздоровчої зміни та Днем захисту дітей. зичили міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

Представниками соціальних служб району було проведено конкурси «Малюнок на асфальті», ігротеки, вікторини «Знай свої права та обов’язки», бесіди «Сьогодні модно бути здоровими!», в ході яких дітям було наголошено на дотриманні техніки безпеки під час літнього оздоровлення, недопущення правопорушень, бездоглядності, бродяжництва, необхідності дотримання здорового способу життя. Також задля отримання знань та розуміння прав, свобод і обов’язків, на виховання поваги до ближнього, формування правової культури, належної поведінки в суспільстві, ведення здорового способу життя та запобігання небезпечним хворобам проведена вулична соціальна робота з розміщенням та розповсюдженням соціальної реклами. Друкована тематична соціальна реклама була розповсюджена серед 63 чоловік дорослого населення Криворізького району та 430 дитячого населення.

Хочеться вірити в те, що наші діти оберуть правильний шлях, знайдуть своє покликання, виростуть достойними людьми та віддячить батькам за подароване їм життя, за турботу та ніжність.

Тож бажаємо усім діткам Криворізького району щасливого безтурботного дитинства, добра, тепла та здійснення мрій.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор