www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 4 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Цьогоріч у Синельниківському районі капітально оновлюємо 12 доріг – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У 2018 році в Синельниківському районі Дніпропетровська ОДА капітально оновлює 12 доріг. Уже 11 з них – з якісним покриттям. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Капремонт доріг усіх форм власності – таке завдання Президента України Петра Порошенка. На Дніпропетровщині щорічно ремонтуємо більше 150 комунальних шляхів всередині населених пунктів. Особлива увага – малим містам та селам, які не знали якісних доріг десятиліттями. Зокрема, у Синельниківському районі цьогоріч оновлюємо 12 автодоріг, майже всі вони вже з новим асфальтом. На покриття – п’ятирічна гарантія від підрядників», – акцентував голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

У селі Луб’янка вже з новим якісним покриттям одна з центральних вулиць – Лесі Українки. Нею рухаються рейсовий та шкільний автобуси, неподалік розташовані поштове відділення, будинок культури, амбулаторія. Вздовж вулиці – 60 дворів.

«Хоча ця дорога й пролягає в центрі села, вона ніколи не відрізнялася ідеальністю. Машини весь час долали ями. Ремонтувалася, наскільки вистачало коштів, – кусками та уривками, – сказала місцева мешканка Олена Тужикова. – Нинішня дорога чудова, то великий крок вперед. Хтось захоче тут і дім купити чи збудувати. Адже село починається з дороги».

Проект на капремонт виготовили коштом сільського бюджету – усі інші витрати взяла на себе ДніпроОДА.

«Дорога з моменту будівництва підтримувалася тільки поточним ремонтом, – розказала в.о. старости Луб’янського старостинського округу Людмила Гречко. – Зараз дорога – просто красуня, з тротуаром. Повністю задовольняє потреби мешканців».

Радіють відремонтованій дорозі й мешканці села Зайцеве. Новий асфальт з розміткою – на вулиці Степовій.

«Дорогу не впізнати. Раніше була яма на ямі. Машина їде – все двигтить. А зараз душа радіє. Велике спасибі дорожникам, які працювали з ранку до вечора. Робили все дружно і якісно», – наголосила місцева мешканка Любов Біль.

Навіть мешканцям віддалених вулиць кортить проїхати цією дорогою – новою, якісною.

«Тепер люди, які живуть в центрі чи на околиці, їдуть по нашій вулиці. Діти ганяють на роликах і велосипедах. Вона подобається усім. Деякі кажуть: «О, так ви вже в Європі». Відповідаємо: «Так, в Європі», – посміхнулася мешканка вулиці Ніна Нечеса.

У таке «вбрання» дорога «вдягнулася» вперше за 40 років. Зайцівський селищний голова Володимир Хорішко вважає, то велика підмога для глибинки.

«Ось такі результати має сучасна реформа децентралізації. Коли більше повноважень і ресурсів передають сюди, на села, у глибинку. Перепало й нам у вигляді цієї дороги. Побільше б таких шляхів», – зазначив він.

Щороку на капремонт з обласного бюджету виділяють декілька сотень мільйонів гривень. Цьогоріч сума побила рекорд – майже 1 мільярд.


У селі Луб’янка ...


...з новим якісним покриттям одна з центральних вулиць – Лесі Українки.


Нова пішохідна доріжка.


«Хоча ця дорога й пролягає в центрі села, вона ніколи не відрізнялася ідеальністю. Машини весь час долали ями. Ремонтувалася, наскільки вистачало коштів, – кусками та уривками, – сказала Олена Тужикова. – Нинішня дорога чудова, то великий крок вперед. Хтось захоче тут і дім купити чи збудувати. Адже село починається з дороги».


Нею рухаються рейсовий та шкільний автобуси...


...неподалік розташовані поштове відділення, будинок культури, амбулаторія.


Вздовж вулиці – 60 дворів.


Радіють новій дорозі й мешканці Зайцевого.


Новий асфальт з розміткою – на вулиці Степовій.


Мешканцям віддалених вулиць кортить проїхати цією дорогою.


«Тепер люди, які живуть в центрі чи на околиці, їдуть по нашій вулиці. Діти ганяють на роликах і велосипедах. Вона подобається усім. Деякі кажуть: «О, так ви вже в Європі». Відповідаємо: «Так, в Європі», – посміхнулася Ніна Нечеса.


Комфортно навіть тваринам...


Таке покриття - вперше за 40 років.


«Ось такі результати має сучасна реформа децентралізації. Коли більше повноважень і ресурсів передають сюди, на села, у глибинку. Перепало й нам у вигляді цієї дороги. Побільше б таких шляхів», – зазначив Володимир Хорішко.


На Дніпропетровщині щорічно ДніпроОДА ремонтує більше 150 комунальних шляхів всередині населених пунктів.


Цьогоріч не ремонт комунальних шляхів з обласного бюджету виділяють рекордну сумму - 1 млрд грн.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор