www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ
Версія для друку Написати листа
НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ

З черговим виїздом спеціалісти управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації завітали 5 червня 2018 року до Широківської сільської ради та 7 червня 2018 року до Недайводської сільської ради з метою - допомогти мешканцям району оформити житлову субсидію відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року №329.
Під час зустрічей з мешканцями району спеціалістами управління було прийнято 27 пакетів документів (заяви та декларації) для призначення житлової субсидії та надано 73 особистих консультації.
На виїзних зустрічах виникають ситуації, коли житлова субсидія згідно оновленого Порядку призначення житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг згідно вищезазначеної постанови не може бути призначена, але громадяни мають статус осіб, віднесених до пільгової категорії. В таких випадках рекомендуємо мешканцям району написати заяву про не призначення житлової субсидії з 01 травня поточного року та в зв’язку з переходом на пільги на житлово-комунальні послуги.
Нагадуємо!
Для заповнення документів (заяви, декларації) представником домогосподарства на виїзних прийомах необхідно мати при собі:
- номери всіх особових рахунків про сплату житлово-комунальних послуг;
- паспортні дані (включно дітей від 14 років);
- свідоцтва про народження на дітей віком до 14 років;
- ідентифікаційні номери всіх зареєстрованих осіб та членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства незалежно від реєстрації їхнього місця проживання;
- документи про шлюб, розлучення, смерть.


У разі виникнення питань громадяни району можуть звертатись за консультацією до уповноважених осіб сільських/селищних рад або безпосередньо до управління за адресою: м. Кривий Ріг, вул.Чкалова, 44-а, каб.№7, або за телефоном «гарячої лінії» 90-83-69.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор