www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 30 березня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
8 грудня 2016 року відбулося засідання районної комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям Криворізького району.
Версія для друку Написати листа
Районна комісія з питань надання матеріальної допомоги

мешканцям району.

08 грудня 2016 року в малій залі засідань районної ради під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сінєльнік С.Л. відбулось засідання районної комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям району.
Матеріальна допомога надається відповідно до «Програми забезпечення державних соціальних гарантій у Криворізькому районі на 2016 рік», від 25.12.2015 року, № 35- ІІІ/VII.
В порядку черги денної розглянуто 4 питання, серед яких:
   1. Розгляд заяв про надання матеріальної допомоги: 27 заяв від мешканців Криворізького району, з них 22 заява на лікування, 4 заяви від мешканців, щодо надання матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем, та 1 заява на поховання.
   2. Надання матеріальної допомоги мешканцям Криворізького району умовно достроково звільненому.
   3. Надання матеріальної допомоги учасникам АТО, які отримали поранення, травми, або захворювання при виконанні військового обов’язку. Розглянуто 28 заяв.
   4. Надання матеріальної допомоги для проведення ремонту житлових будинків ветеранам, та особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Розглянута 1 заява від інваліда війни ІІ групи, травма якого пов’язана із захистом Батьківщини.
За результатами розгляду вирішено питання про надання матеріальної допомоги всім заявникам.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор