www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 4 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Школа робототехніки, сонячна енергетика та нові дороги: як децентралізація змінила Жовті Води
Версія для друку Написати листа
Жовті Води – приклад реформи децентралізації у дії. За чотири роки в місті відкрили сучасну школу робототехніки, відремонтували кілометри доріг, відновили зовнішнє освітлення вулиць. Про ці та інші зміни говорили під час Ради регіонального розвитку.

«Реформа децентралізації дала поштовх та можливості змінювати Жовті Води на краще. Ми ефективно розподілили кошти: відремонтували будівлі, які ніхто не чіпав десятиліттями, оновили лікарні та школи, подбали про енергоефективність», – розповів міський голова Жовтих Вод Володимир Абрамов.

Уперше за 30 років реконструювали школу №6 «Перспектива». Тепер вона – європейського зразка. У закладі – теплий різнокольоровий фасад, нова покрівля та вікна, кабінети з сучасним дизайном і меблями. В актовій залі – велика сцена та спеціальне звукоізолююче покриття. Для дітей з інвалідністю обладнали пандус із підігрівом та підйомник.

На базі центру дитячої та юнацької творчості відкрили сучасну школу робототехніки. Нові меблі, обладнання, освітлення, стильний інтер’єр. У школі є і 3D-різак, і паяльні станції, і потужні ноутбуки, і безліч різних деталей та комплектуючих.

За чотири роки відновили понад 12 км ліній зовнішнього освітлення та встановили 80 світлодіодних світильників. Капітально ремонтували дороги. Із новим покриттям – більше 20 шляхів.

Нині в місті активно зводять сонячні електростанції. На одному з будинків уже працює дахова електростанція.

У майбутньому планують відкрити м’ясопереробний цех, відремонтувати міст через річку Жовта, перевести на автономне опалення садочок «Біла лелека», завершити будівництво сонячних електростанцій.

Уперше за 30 років реконструювали школу №6

Усередині – різнокольорові кабінети та двері

Відкрили сучасну школу робототехніки

Там можна зібрати робота й «оживити» його

Із новим покриттям – більше 20 доріг

Про зроблену роботу відзвітували на засіданні Ради регіонального розвитку
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT6ZDAS.jpg