www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Суспільно-політичне життя Данилівської сільської ради
Версія для друку Написати листа
Суспільно політичне життя

Данилівської сільської ради


На території Данилівської сільської ради напередодні скорботної дати були проведені заходи з благоустрою братської могили загиблих захисників Вітчизни.
В Данилівській сільській бібліотеці підготовлена для огляду книжкова виставка
«Пам’ятаємо минуле за ради майбутнього», а також огляди художньої та історичної літератури з військово-патріотичної тематики.
Відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні розпочалося
    22 червня 2018 року о 10.00 годині, голова ради ветеранів Дяченко Г.Л., худ. керівник Данилівського СБК Є.Ю. Гончар, зав. бібліотекою Біла Н.В., зав. ДНЗ «Світлячок» Бойченко Т.М., та вихователі разом з дітьми, хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя братської могили вшанували пам'ять воїнів, які загинули під час визволення населених пунктів Данилівської сільської ради. На закладах органів державної влади, державних підприємствах, установах та організаціях було забезпечено приспущення Державних прапорів.

    26 червня 2018 року о 10-00 годині до Конституції України в Данилівській сільській раді була проведена інформаційна хвилина «Конституція України - основний Закон держави» після обговорювання був проведений флешмоб під гаслом «Конституція України - основний Закон держави» з мешканцями Данилівської сільської ради .
В Данилівській сільській бібліотеці була оформлена книжкова
виставка «Конституція України - основний Закон держави».
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор