Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Теплі та яскраві класи, наповнені світлом. З новими меблями та інтерактивними дошками. Саме такі умови для навчання відтепер мають всі учні Магдалинівської опорної школи. 40-річний заклад приводить до ладу Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Створити для дітей Дніпропетровщини сучасний освітній простір – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. По всій області проводимо реконструкції у понад 30 основних і опорних школах. В Магдалинівській школі вже привели до ладу всі навчальні класи. Там навчаються майже 700 дітей. Це мешканці Магдалинівки та 5 навколишніх сіл», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Учні молодших класів Магдалинівської опорної школи із нетерпінням чекали на оновлені яскраві кабінети з самого початку навчального року. Вони навчалися у старому корпусі, та на уроки англійської й інформатики приходили до старшої школи – там осучаснення класів завершили ще у вересні. Тож заздрощам малюків не було краю. Та тепер вони також мають різнобарвні світлі й теплі кабінети. В кожному – нові меблі та інтерактивні дошки.

«І батьки, і діти з нетерпінням чекали на відкриття оновленої школи. Коли зайшли до класів, були просто у захваті!», – поділилася мати учениці Наталя Ситнікова.

«Коли мій син вперше побував у відремонтованому класі, сказав: «Мамо, там так гарно! Я б звідтіля й не виходив», – розповіла мати учня Марина Федоренко.

Новим умовам зраділи і вчителі.

«Створена обстановка надихає на творчість. Хочеться працювати по-новому, втілювати інновації, – сказала вчителька початкових класів Аліна Музиченко. – І діти стали більш уважними та активними на уроці. Завдяки інтерактивній дошці вони трішки відчувають себе у ролі вчителя».

На перерві тепер дітлахів чекають не похмурі стіни, а простора ігрова. Її облаштували просто у коридорі. Всюди – яскраві зручні пуфи, столики зі стільцями. А ще – дитячий сухий басейн.

«Тут все таке гарне! Можна на перерві посидіти, почитати, помалювати, поспілкуватися з друзями», – сказав учень 2-го класу Іван Кушнір.

«Я дуже хотів собі такий гарний клас і таку красиву школу. Спасибі всім, хто зробив її такою!», – поділився учень 3-го класу Даріо Сидоренко.

На першому поверсі для першачків облаштували затишну кімнату відпочинку. Малюки, які проводять у школі час до вечора, можуть вдень поспати.

Осучаснили їдальню. Яскраво-помаранчеві стіни, нові посуд та кухонне обладнання.

Поруч – оновлені актова зала та приміщення бібліотеки.

Тривають роботи у спортзалі. Ремонтники завершують стелю, готують стіни під фарбування. Незабаром почнуть стелити на підлогу професійний безпечний лінолеум.

Навесні продовжать фасадні роботи. Частину вже термомодернізована. Реконструюють і шкільний стадіон.

«Раніше школа була сіра – стала кольоровою. Такими мають бути всі навчальні заклади в області. Після завершення реконструкції опорних шкіл візьмемося за осучаснення решти», – сказав радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

«Така масштабна реконструкція величезної будівлі Магдалинівської школи стала можливою завдяки децентралізації. За останні чотири роки привели до ладу більше соціальних об’єктів, ніж за останні декілька десятиліть. Звісно, без підтримки обласної адміністрації реалізувати це було б нереально», – розповів народний депутат України Вадим Нестеренко.

Згодом підрядники приведуть до ладу і територію. Діти матимуть затишне внутрішнє подвір’я. Зроблять і огорожу.



ДніпроОДА капітально ремонтує Магдалинівську опорну школу



Завершили вже другий етап реконструкції



«Раніше школа була сіра – стала кольоровою. Такими мають бути всі навчальні заклади в області», – радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик



Оновленню школи зраділи батьки



«Коли зайшли до класів, були просто у захваті!», – Наталя Ситнікова



Масштабна реконструкція – перша за 40-річну історію закладу



Класи – світлі,..



..яскраві



Дітям комфортно


З інтерактивними дошками учні трішки відчувають себе вчителями



«Створена обстановка надихає на творчість. Хочеться працювати по-новому, втілювати інновації», – Аліна Музиченко



У коридорах – зручні столики зі стільцями, яскраві пуфи



На перерві тепер є чим себе зайняти



Для активних ігор – яскравий басейн



«Можна на перерві посидіти, почитати, помалювати, поспілкуватися з друзями», – Іван Кушнір



Оновлені сходові марші,..



..коридори



Є і затишна кімната відпочинку



«Я дуже хотів собі таку красиву школу. Спасибі всім, хто зробив її такою!», – Даріо Сидоренко



Осучаснена їдальня –..



..із новим обладнанням..



..та посудом



Поруч – сучасні умивальники



Оновлена актова зала..



..зі зручною сценою



У розпалі – реконструкція спортивної зали



Там вже нові комунікації



Ремонтники завершують стелю



Осучаснили і приміщення шкільної бібліотеки



Навесні продовжать фасадні роботи



Приведуть до ладу і територію



File Attachment Icon
ATT6951P.JPG