www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 29 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Відзначення Дня Збройних Сил України в Криворізькому районі.
Версія для друку Написати листа
Відзначення Дня Збройних Сил України в Криворізькому районі.

Суспільні думки докорінним образом різняться стосовно подій в зоні проведення антитерористичної операції. Україна вистоїть вкотре, бо люди своєю працею, мужніми згуртованими плечима щоденно тримають тил на своїх робочих місцях.

У відділі освіти райдержадміністрації сьогоднішній день був насиченим, бо вкотре вчительські, учнівські колективи шкіл та дошкільних навчальних закладів району, батьки вихованців стали активними учасниками благодійної безстрокової акції «Допоможи воїну АТО» зібравши такі довгоочікувані та необхідні речі. Волонтери, воїни АТО, які повернулися з передової, освітяни до початку зустрічі активно спілкувалися, ділилися думками, враженнями, планами на майбутнє.

Начальник відділу освіти Литвиненко Н.О. раділа, що до акції все більше долучається не тільки нива освіти, а й звичайні люди з віддалених сіл та селищ району.

До колективу освітян долучилося керівництво району – голова Криворізької райдержадміністрації Нагайченко С.В, та перший заступник голови Сінєльник С.Л., які підтримали ініціативність мешканців Криворіжжя, їх згуртованість та єдність навколо допомоги.

«Час обирає нас, стукає у наші серця. Країні потрібні зміни, і треба починати в прешу чергу з свого небайдужого серця. Зовсім не важливо, який у тебе достаток, хто тебе ростив і чим ти зайнятий по життю - нехай червоною ниткою через твій день йде як мантра фраза "допоможи іншим - допоможуть тобі". У нас дві руки, ми в силах змінити багато навколо себе, бо для цього, найчастіше, абсолютно не потрібні гроші. І робити все це треба від душі, не очікуючи нагород чи визнання!

Є дві сторони медалі - можна нарікати, що все погано, грошей немає, і життя то одвічний біль, а можна кожен день присвячувати створенню чогось нового. Гальмівний чинник – це споглядання всього, що відбувається і спокійне, тихе життя. А розпалюючи вогонь своєї душі, Ви побачите, як від маленьких іскорок загоряться навколо Вас люди, і понесуть цей вогонь патріотизму, любові та впевненості в перемозі України далі!» - з такими словами Сергій Вікторович звернувся до присутніх.

Голова райдержадміністрації привітав з Днем Збройних Сил України, побажав віри у себе, віри в країну, віри в те, що разом ми зможемо все!

До Міжнародного дня волонтерів Нагайченко С.В. вручив вітальні листи від голови Дніпропетровської ОДА та нагрудні знаки «Волонтер» в.о. завідувача сектору сім’ї та молоді Осьмак В.М. як донору крові для учасників АТО, і активному громадському діячу Омельченко О.В. Вітальними листами були відзначені наші земляки, зокрема Цислінська І.Р., за допомогу в галузі спорту, Балалаєва Ю.В., за допомогу ВПО, громадські діячі Фуголь В.А. та Новохатько А.А.

Звернулася до присутніх і перший заступник голови Сінєльнік С.Л.

«Відрадно, що серед жителів нашого району все більше людей, які відгукуються на таку необхідну підтримку для бійців. Райдержадміністрація розробила ряд програм для реабілітації, допомоги нашим землякам, які боронять країну. Серед таких програм - безкоштовне лікування у мережі лікувальних закладів району, варто лише звернутися за місцем проживання до сімейного лікаря чи фельдшера та отримати направлення до вищьої ланки закладів охорони здоровя. Також для поліпшення соціально-побутових умов райдержадміністрація, аби відчувалася підтримка району, виділяє кошти адресно, кожному, хто звернеться з необхідними документами до УПСЗН».

Серед присутніх, та тих, хто активно приймає участь у транспортуванні зібраної допомоги є волонтер-жінка, з позивним «Тамара». Вона звернулася з словами подяки в першу чергу від хлопців з передової, від тих для кого мешканці Криворізького району збирають допомогу. Каже, найбільше радіють бійці малюнкам та поробкам маленьких рученят.

Акція триває, тож кожен має нагоду відкрито стати посланцем добра підтримавши бійців АТО та Збройні Сили України.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор