www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
ВИВЧЕННЯ СТАНУ додержання вимог законодавства, спрямованого на захист прав і свобод дітей, попередження правопорушень серед них, додержання конституційних прав неповнолітніх у кримінальному провадженні
Версія для друку Написати листа
ВИВЧЕННЯ СТАНУ

додержання вимог законодавства, спрямованого на захист прав і свобод дітей, попередження правопорушень серед них, додержання конституційних прав неповнолітніх у кримінальному провадженні


Криворізької місцевої прокуратури №2 вивчено стан додержання законодавства у сфері захисту прав і свобод дітей та прокурорської діяльності з на території Криворізького району Дніпропетровської області, який є адміністративно-територіальними одиницями Криворізької місцевої прокуратури №2.


Одним з пріоритетних напрямків роботи органів прокуратури України є захист особистих і соціально-економічних прав дітей, гарантованих Конституцією, законами України, Конвенцією ООН про права дитини, іншими міжнародно-правовими актами.
Проведення аналізу також викликано необхідністю вивчення причин та умов вчинення неповнолітніми кримінальних та адміністративних правопорушень, безпритульності дітей, причини скоєння суїцидів, визначення спільних заходів правоохоронних органів та Криворізького району щодо покращення криміногенної ситуації в підлітковому середовищі, захист та поновлення прав дітей.
Під час вивчення стану використанні статистичні дані правоохоронних та державних органів влади Криворізького району, матеріали наглядових проваджень, документи прокурорського реагування, аналітичні дослідження.
Територія Криворізького району складає 13,4724 тис. га. В районі мешкає 40,6 тис. чоловік, з них 8259 осіб віком до 18 років. На території району розташовано 23 загальноосвітніх заклади, 19 дошкільних навчальних закладів, 2 позашкільних заклади, 24 будинки культури, 62 бази відпочинку, 1 табір відпочинку для дітей.
Протягом 5 місяців 2019 року у ході організації роботи з питань захисту прав і свобод дітей основну увагу звернуто на: захист прав і свобод дітей; додержання законів у діяльності органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів, на які покладено обов'язки щодо захисту прав дітей, а також у спеціальних установах для дітей; профілактику правопорушень і бездоглядності, координацію діяльності у боротьбі зі злочинністю у підлітковому середовищі; додержання законів при провадженні дізнання та досудового розслідування у кримінальних провадженнях щодо неповнолітніх, розгляді таких кримінальних проваджень судом; представництво інтересів держави в сфері охорони дитинства.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор