www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 17 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Рейд-перевірка на території Широківської сільської ради Криворізького району.
Версія для друку Написати листа
09 лютого 2017 року начальником служби у справах дітей райдержадміністрації, директором Криворізького районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Лішиною О.М., здійснено виїзд на територію Широківської сільської ради.

1. Проведено профілактично роз'яснювальну бесіду в учнівській аудиторії (учні 8-11 класів) Широківської ЗОШ: Лішина О.М. - з питань здорового способу життя, Пульчева Н.Г. – з питань профілактики негативних явищ в дитячому середовищі, прав та обов'язків дітей
2. Перевірено:
- стан організації виховної та профілактичної роботи та дотримання діючого законодавства в частині захисту прав дітей на освіту в Широківської ЗОШ .
- виконання делегованих повноважень Широківською сільською радою з питань соціального захисту прав та інтересів дітей, в тому числі – наявність та наповненість особових справ дітей облікових категорій, планування та виконання заходів, проведення засідань ради опіки та піклування при виконкомі Широківської сільської ради. Надано методичну допомогу та рекомендації щодо удосконалення та розширення ряду питань для розгляду на засіданнях ради опіки та піклування.
3. Проведено рейд в сім'ї, перевірено умови проживання:
- 9 дітей в дитячому будинку сімейного типу,
- 2 дітей в двох сім»ях піклувальників.
- 1 прийомної дитини в прийомній родині.
4. Проведено рейд «Діти вулиці» в с. Широке. Дітей, які жебракують чи бродяжать, знаходяться в стані алкогольного чи наркотичного сп»яніння, палять – не виявлено.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор