www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 29 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Освіта Криворізького району: Школа як осередок інормаційно-просвітницької діяльності.
Версія для друку Написати листа
Наприкінці листопада 2016 року у Христофорівській ЗОШ стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини. Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля. Педагогічним колективом школи була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля. Міжнародна акція «16 днів проти насилля» розпочалась з створення інформаційного інтерактивного стенду «Захисти життя – зупини насильство!».

Учні нашої школи залюбки приєдналися до участі в Міжнародній акції «16 днів проти насилля». У рамках акції відбулися такі заходи: 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом, були проведені різноманітні тематичні виховні години з питання попередження розповсюдження СНІДу та ВІЛ: «міфи і факти».

На підтримку дітей-інвалідів було проведено районний етап Всеукраїнського фестивалю для дітей з обмеженими можливостями, в якому брав участь Коровка Д. Учень підготував поробку «Весняна пісня» і продемонстрував її на святі.

За матеріалами

відділу освіти Криворізької райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор