www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 9 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Громадська рада при Криворізькій райдержадміністрації - пульс району.
Версія для друку Написати листа
Громадська рада при Криворізькій райдержадміністрації - пульс району.

На даний час в провідних державах світу утвердилося розуміння того, що найкращі результати на шляху прогресивного суспільного розвитку можуть бути досягнуті при реалізації ідеології партнерства між владою і суспільством.
Організації громадянського суспільства покликані забезпечити певний баланс між соціальними та політичними силами, регулювати відповідні відносини за допомогою правових норм.
Функціями громадянського суспільства в Україні є:
- забезпечення участі інститутів громадянського суспільства у формуванні та реалізації державної, регіональної політики, зокрема, шляхом створення умов для забезпечення широкого ефективного представництва інтересів громадян в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, проведення регулярних консультацій (діалогу) із громадськістю з найважливіших питань життя суспільства і держави;
- запровадження громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, посилення впливу інститутів громадянського суспільства на прийняття управлінських рішень та їх реалізацію.
Створення громадянського суспільства та правової держави в Україні є ключовими завданням на сучасному етапі, особливо в рамках стратегії руху України до загальноєвропейських цінностей та правил.
Держава і громадянське суспільство в межах демократичного устрою зацікавлені в діалозі та партнерстві. Також вони повинні прагнути до підвищення ефективності взаємодії. Але без розвиненого громадянського суспільства, без створення належних умов для забезпечення свободи думки і слова, свободи об'єднань, вільного вираження поглядів свободи зборів, участі громадян в управлінні державними справами та місцевому самоврядуванні, держава не може забезпечити функціонування різних моделей демократії що у поєднанні з безпосередньою та представницькою демократією є умовою успішної модернізації, європейської інтеграції та сталого розвитку.
Тож Громадська рада при Криворізькій райдержадміністрації є активним діалоговим учасником всіх життєво важливих процесів, які відбуваються у районі. За 2018 рік їм є чим пишатися: це участь у Всеукраїнському форумі представників Громадських рад, місцеві зміни, які неможливо уявити без вчасного реагування з боку громадськості та вдалої реалізації запропонованих змін. Вони - люди, які безмежно захоплені своєю самовідданою, безоплатною працею. Громадська рада - це пульс нашого району.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор