www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 6 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
День усиновлення
Версія для друку Написати листа
21

Душевна щедрість і милосердя

День усиновлення – свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та збігається з Днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Воно встановлено в нашій державі згідно з Указом Президента України «Про День усиновлення» від 27 листопада 2008 року № 1088/2008, про що було оголошено на Всеукраїнському форумі усиновлювачів, що проходив 27 листопада 2008 року в Києві.
У нашому районі відзначення цього дня вже стало традицією. Так і цього року, за ініціативи та підтримки голови районної державної адміністрації Сергія Вікторовича Нагайченка, відбулося урочисте привітання сімей усиновителів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників з Днем усиновлення. На святі були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Леонідівна Сінєльнік, керівники, спеціалісти та фахівці управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, прийомні батьки, опікуни та піклувальники – всі ті, хто небайдужий до дитячої долі.
На заході звучали слова привітання, святкові пісні, а також були обговорені нагальні питання, що турбують батьків та опікунів. Всі ці проблемні питання взяті на контроль відділів, управлінь та служб Криворізького району. Адже мета наша одна – відкритість, щирість, людяність у роботі та забезпечення належного рівня утримання і виховання дітей у родинах.
Тож від імені колективу служби у справах дітей РДА щиро вітаю всіх небайдужих до сирітської долі людей з Днем усиновлення! Дякую всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло, почули такі довгоочікувані слова «тато» і «мама». Нехай же посаджені вами зерна добра й любові проростуть у дитячих душах пишним цвітом! Нехай міцніє українська сім’я та лунає дитячий сміх. Нехай панують у ній взаємоповага, злагода і мир, як запорука сильної та успішної держави.
Вас всіх об’єднує спільне покликання – дарувати дітям чарівний світ дитинства, сіяти у їхніх маленьких серцях віру в життя! Тож хай щедрість та милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

Юрій Паливода,
начальник служби у справах дітей
райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор