www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Капітально ремонтуємо Іларіонівську опорну школу – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Величезна будівля Іларіонівської опорної школи крок за кроком набуває сучасного вигляду. Реконструкцію – першу в історії закладу – проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. На фініші – монтаж енергоефективного фасаду. Всередині підрядники міняють комунікації та осучаснюють класи на третьому поверсі. Реконструкція – у декілька етапів. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Маленькі мешканці Дніпропетровщини повинні мати доступ до якісної освіти – незалежно від населеного пункту, в якому проживають. На цьому акцентує Президент України Петро Порошенко. Нині створюємо сучасний освітній простір у понад 30 опорних і основних школах області. Приводимо до ладу і найбільший навчальний заклад Синельниківського району. Після завершення всіх робіт діти матимуть теплу, енергоефективну школу», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Іларіонівську опорну школу звели у 1965-му. За цей час будівля застаріла і ззовні, і всередині.

Декілька місяців тому Дніпропетровська облдержадміністрація розпочала масштабну реконструкцію закладу. Акцент зробили на енергоефективності. Зараз будівля – із новими вікнами та покрівлею. На фініші – термомодернізація фасаду. Його яскраво-жовтий колір навіть у похмуру погоду додає настрою.

«І дітям, і вчителям дуже подобається, що наша школа стає гарненькою. Ми дуже вдячні облдержадміністрації за такі зміни», – сказала в.о. директора школи Катерина Філатова.

«Мені подобається, що школа змінила колір на яскравий. Вона стала красивішою», – поділилася учениця 4-го класу Юлія Шевцова.

Всередині вже нова система опалення. Зараз ремонтники осучаснюють електромережі, систему водопостачання та водовідведення.

Аби не переривати навчальний процес, реконструкцію проводять у декілька етапів. Нині у розпалі – капремонт класів на 3-му поверсі. Вже залили стяжку підлоги. Стіни обшивають гіпсокартоном. Згодом підрядники перейдуть на 2-й поверх.

«Кожного дня спостерігаємо за змінами у школі. Деяким учням доводиться навчатися у другу зміну, та ми готові потерпіти незручності. І батьки ставляться із розумінням. Натомість матимемо оновлені класи. Дуже сподіваємося, що всередині школа буде такою ж гарною, як і ззовні», – сказала вчителька молодших класів Ірина Непомнющева.

«У школі стало дуже тепло, – розповіла учениця 4-го класу Анастасія Філатова. – Нам вже кортить навчатися у яскравих, світлих класах, де все нове і сучасне».

Наступний етап реконструкції – зведення добудови до корпусу. Там облаштують просторі їдальню, актову і спортивну зали. У планах – і осучаснення шкільного стадіону.

У школі – понад 800 учнів. Це мешканці Іларіонового та декількох навколишніх сіл.Дніпропетровська ОДА реконструює Іларіонівську опорну школуБудівля вже із новими покрівлею,....вікнамиНа фініші –....термомодернізація фасаду«Ми дуже вдячні облдержадміністрації за такі зміни», – Катерина ФілатоваУ розпалі – роботи всерединіСтіни обшивають гіпсокартономВсі сили кинуті на осучаснення класів на третьому поверсі«У школі стало дуже тепло», – Анастасія ФілатоваЗгодом осучаснять решту класів«Кожного дня спостерігаємо за змінами у школі», – Ірина НепомнющеваУ школі – понад 800 учнів
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
аватар.JPG