www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 27 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
90років мешканці села Лозуватка Криворізького району Уманець Євдокії Юхимівні
Версія для друку Написати листа
20 грудня 2016 року мешканці села Лозуватка Уманець Євдокії Юхимівні виповнилося 90 років.

Сивоволоса, з добрими очима та лагідною посмішкою жінка. Ніколи й не повіриш, яка тяжка доля випала на її життєвому шляху. Був і страшний голод, коли весь урожай до крихточки був вивезений, і страшна війна, яка перекреслила всі її мрії.
Маленька Євдокія виховувалася в дитячому будинку. Та все ж таки вона закінчила 8 класів, бо росла наполегливою та серйозною дівчинкою.
З дитячого будинку вона потрапила до Германії. Не можна словами передати, скільки всього натерпілась та вистраждала. Після Перемоги над фашистами пішки добиралась додому.
У своєму рідному селі працювала помічником бухгалтера в колгоспі, в сільській раді. Довгий час працювала продавцем у рабкоопі «Інгулецький». Зустріла своє кохання – молодого гарного хлопця, побралися. Народили дві доньки та сина.
Ювілярка гордиться своїми дітьми, вони піклуються про свою рідну неньку, часто провідують, допомагають у всьому. Хорошою помічницею для Євдокії Юхимівни є соціальний робітник терцентру Сова Світлана Михайлівна, яка допоможе і словом і ділом.
Привітати з ювілеєм Уманську Є. Ю. завітали представники терцентру - соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома Орел Валентина Василівна та соціальний робітник Сова Світлана Михайлівна. Вони щиро привітали з Днем народження ювілярку та передали вітання від дирекції терцентру з побажаннями міцного здоров’я та довгих років життя.

Директор
територіального центру Людмила Брайченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор