www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 3 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
День усиновлення
Версія для друку Написати листа
Всеукраїнська акція-флешмоб до Дня усиновлення

Днями Криворізька районна державна адміністрація та громада Криворізького району долучилися до проведення Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди», спрямованої на привернення уваги до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах та очікують на усиновлення.
На територіях сільських та селищних рад було проведено конкурси малюнків, інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців сіл та селищ щодо популяризації розвитку сімейних форм виховання: усиновлення, опіки/піклування, дитячий будинок сімейного типу, прийомна сім’я, патронат над дитиною, з використанням соціальної реклами, поновлено інформаційні стенди сільських, селищних рад та інших громадських місць (бібліотеки, школи, магазини), де розміщено соціальну рекламу за даною тематикою.
Висловлюємо щиру вдячність організаторам та учасникам флешмобу, сподіваємося, що Ваша проведена робота врятує дитинство хоча б однієї дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, які чекають на «свою сім’ю». Пам’ятаймо: «Чужих дітей не буває!».

Начальник
служби у справах дітей
райдержадміністрації
Юрій Паливода


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор