www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 30 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Акція «Допоможи воїну АТО» крокує по Криворізькому району збираючі навколо небайдужих людей.
Версія для друку Написати листа
Акція «Допоможи воїну АТО» крокує по району збираючі навколо небайдужих людей.

Все ж таки краще, коли ти «не один у полі воїн», а згуртована громада. Доречними і приємними дарунками, солодощами, листівками, «масксітками» порадують волонтери наших воїнів, які боронять країну від агресора. Можливо хтось скептично ставиться до такого виду допомоги, або ж взагалі ігнорує заклики про збір провізії, ми ж навпаки – від малечі з дитсадків до дорослих трударів району даємо тепло, любов і подяку через наші послання. Це тут здається консервація чи чай звичною справою на столі, а в окопі, коли до сховища з продуктами потрапляє снаряд, і хлопці просто не їдять – то велика радість отримувати смаколики з дитячими щирими словами: «Повертайся живим! Боже борони Україну і наших захисників!». Щемливе тепло розливається у грудях, коли знаєш, що зробив щось більше, аніж спокійне лежання на дивані і нудне критикування, без спроби щось змінити.

Впевнені, що така потужна підтримка голови Криворізької райдержадміністрації, першого заступника голови Криворізької райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, які щиросердечно і відкрито допомагають у зборі допомоги, копітка робота по залученню ширшого кола благодійників, з якими співпрацює відділ освіти, та руки, які напряму віддають допомогу хлопцям через фонд «Патріоти Криворіжжя» з кожним новим кроком, з кожним новим посланням єднають район, єднають українців-патріотів.

Приєднуйтесь і ви, шановні мешканці багатотисячного, квітучого і щиросердного Криворіжжя до акції «Допоможи воїну АТО». Посильну допомогу, провізію, одяг, солодощі, консервацію, все, чим ви готові поділитися заради миру з героями-бійцями, приносьте до найближчої школи чи у відділ освіти Криворізької райдержадміністрації. Чекаємо вашого патріотичного кроку назустріч до щасливого майбутнього всієї України!

Відділ освіти Криворізької райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор