www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 27 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
День людей похилого віку
Версія для друку Написати листа
День людей похилого віку в Лозуватській сільській раді.

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні також і День ветерана.
Цей день є виявом поваги до людей старшого покоління, яке є носіями кращих трудових традицій та духовних скарбів.
Рада ветеранів Лозуватської первинної організації ветеранів та виконком Лозуватської сільської ради на чолі з головою сільської ради Арєф’євим В.Я. та заступником сільського голови Чорною О.Р. не забули про ветеранів територіальної громади. В цей день вони запропонували їм полишити всі свої домашні та побутові клопоти і зустрітися разом, поспілкуватися, пригадати свої молоді роки і ті трудові будні, труднощі, які прийшлося їм пережити.
Ветерани активно відгукнулись на цю пропозицію, дружньо зібрались. Радо вітали один одного, адже багато з них не бачились декілька років, щиро спілкувались між собою, згадували безліч прожитих трудових буднів та яскравих свят.
Сільський голова Арєф’єв В.Я. запросив всіх зайти до затишної кав’ярні, привітав зі святом. Ветеранів щедро частували смачним обідом, солодощами. Громада щиро сприймала привітання сільського голови та голови ради ветеранів. Ще довго спілкувались між собою, почитали гуморески та згадали безліч народних пісень, які довго лунали у виконанні учасників свята.
Ветерани щиро дякують за організацію теплого свята, фінансову підтримку і добру пам’ять про них.
Актив Лозуватської первинної організації ветеранів щиро бажає всім міцного здоров’я, благополуччя, шани і поваги, вічної молодості душі, сімейного затишку та мирного неба над головою.Ольга Тимофієва

Голова Лозуватської первинної
організації ветеранів
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор