Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


З початку року до місцевих бюджетів об’єднаних громад регіону надійшло майже 1,3 млрд грн. Порівняно з минулорічним аналогічним періодом статки ОТГ зросли на 20%. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Децентралізація – одна з найефективніших національних реформ, яку ініціював Президент України Петро Порошенко. Завдяки їй органи місцевого самоврядування отримали більше повноважень і ресурсів, а мешканці тепер самі вирішують, на які проекти спрямовувати кошти. За вісім місяців 2018 року бюджети об’єднаних громад Дніпропетровщини отримали майже 1,3 млрд грн. Порівняно з відповідним періодом 2017-го доходи ОТГ збільшилися на 20%», – наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

За січень-серпень бюджети об’єднаних громад регіону порівняно з відповідним періодом минулого року зросли майже на 212 млн грн.

Гарні показники в Китайгородської об’єднаної громади Царичанського району, статки якої підросли майже на 41%.

Не відстають Аульська та Криничанська ОТГ Криничанського району. Їхні статки, порівнюючи з минулорічними, зросли на 33,4% та 27,5% відповідно.

Не пасе задніх і Чкаловська громада Нікопольського району. Цьогоріч до її бюджету надійшло на 31,4% більше, ніж у 2017-му.

Непогано попрацювала Вербківська ОТГ Павлоградського району. За вісім місяців вона заробила майже на 25% більше, ніж торік.

Порівняно з аналогічним періодом 2017 року до бюджету Миколаївської громади Петропавлівського району надійшло на 27,1% більше.

Ріст надходжень – зокрема, за рахунок податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку та податку на нерухоме майно.

Наразі на Дніпропетровщині 61 об’єднана громада.


З початку 2018-го до бюджетів об’єднаних громад Дніпропетровщини надійшло майже 1,3 млрд грнFile Attachment Icon
ATTGMBXL.jpg