www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 29 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
«Молодіжний виконком щедрує, щастя, радість району віншує!»
Версія для друку Написати листа
«Молодіжний виконком щедрує, щастя, радість району віншує!»

13 грудня 2017 року з хорошим та піднесеним настроєм, при підтримці голови Криворізької райдержадміністрації Нагайченка С.В. зі щедрівками вітала установи та організації, відділи та управління щедрувальна група молодіжного виконкому Криворізького району!

Під спів новорічних щедрівок весела ватага щедрувальників в яскравих обрядових костюмах, з побажаннями щастя, добра, Божого благословення завітала з символічною восьмикутною зорею-провісницею і з Козою, що є символом добробуту та родючості, щоб привітати з Новим Роком, побажати господарям Щедрого вечора, доброго здоров’я та добробуту у новому році.

Зустрічала щедрувальників підшефна військова частина 3011. Командування частини та військовослужбовці були раді вітати в актовій залі веселу компанію, слухати жарти та співи, тай самі хлопці сміялися досхочу!
Запросили щедрівників до власного музею, де зібрана історія, літописи бойових дій тих, хто служив у частині в різні роки, а також бойові нагороди, частини бронежилетів та привезений з майдану щит пробитий кулями.
Захоплені ряжені помандрували до наступних чекаючих щедрувальників.

В відділі освіти зібралися освітяни та працівники відділу, редакція районної газети «Сільське Криворіжжя». Долучилися до співу щедрівок і голосисті методисти з РНМК відділу освіти, а вибрикам кози аплодували не шкодуючи долонь!
А щедрівники побажали веселих свят та завітали в територіальний центр, де чекали на веселих щедрівників усім дружнім колективом. Раділи посівальникам і щедро обдаровували грошима. Там і циган з циганкою ворожили, козу продавали, гроші збирали, лікували та жартували!

По сімейному затишно було в управлінні соціального захисту населення, де колектив на чолі з керівником радо та приємно зустрічали молодіжний виконком. Тож наповнивши мішок щедруванням, побажавши щастя та миру пішла молодь далі.

Швидко плине час веселий, і творчі виконкомівці завітали до фінвідділу, в якому зібралися колективи відділу культури, туризму, національностей та релігій, центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді та представник служби у справах дітей. Святкові вітання линули від однієї українки до іншої переплітаючись із гумором та піснею.

А далі віншуваннями та щедрівками, посіванням та веселим співом радували молодіжний виконком голову районної ради В.В. Яценка, його радника та колектив райради. Радо зустріли гостей, подякували за натхнення, тепло і щирість. За вітання обдарували гостинцями виконкомівців у раді.
Головні привітання отримала Криворізька райдержадміністрація – зустрічали щедрівників голова райдержадміністрації Сергій Вікторович Нагайченко, перший заступник голови Світлана Леонідівна Сінєльнік, заступник голови Сергій Степанович Валецький, керівник апарату Валентина Сергіївна Піскльонова та радушний колектив адміністрації – керівники відділів та спеціалісти. Щедрівники завзято грали, витанцьовували та співали, козу продавали, ворожили та зерном засівали – щоб було і вхаті, і коморі, в гаманці і у дворі!


Голова Криворізької РДА Сергій Вікторович у свою чергу подякував щедрувальникам за щирі побажання, адже за народними повір’ями те, що побажають щедрувальники, обов`язково має здійснитись у Новому році.

Зібрані кошти будуть використані молодіжним виконкомом на благочинність.

Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров’я! Будьте здорові, з Новим роком!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор