www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
У Новопільському НВК пройшла нарада з питання повноцінного водозабезпечення закладу освіти якісною питною водою
Версія для друку Написати листа
Сьогодні на території Новопільського навчально-виховного комплексу пройшла нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Валецького Сергія Степановича, за участю начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Харчук Ніни Юріївни, сільського голови Мелетича Володимира Микитовича, головного спеціаліста Держспоживслужби Руденко Надії Василівни а також директора НВК Овчаренко Оксани Анатоліївни, директора ЖКП Новопілля з питання повноцінного водозабезпечення закладу освіти якісною питною водою. Причина, як з'ясувалося, була в підвідній трубі водогону, яка постачала питну воду до навчально-виховного комплексу. Вона за час свого існування була пошкоджена під дією зовнішніх факторів (корозія металу) та, через пошкодження у трубі, скоріш за все, відбувалося змішування грунтових вод з питною водою. Наразі фахівці Держпродспоживслужби моніторять ситуацію із забрудненням питної води.

Зараз навчально-виховний процес проходить в скороченому режимі, всі класи повністю забезпечені питним режимом, закуплені сертифіковані кулери з питною водою.

На нараді також повідомили, що вже проведено повторні забори води, а результати можемо очікувати вже завтра. Після повторного аналізу і отримання задовільних показників якості води (фізичні, хімічні, біологічні), які відповідатимуть певним вимогам, буде зняте тимчасове обмеження користування водою.
Питання на особистому контролі виконуючої обов'язки голови райдержадміністрації Сінєльнік Світлани Леонідівни та управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор