Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


30 вересня 2019 року відзначила поважний 90-річний ювілей жителька села Лозуватка Басік Юстинія Онуфріївна.

Зі словами привітання до неї завітали заступник директора територіального центру соціального обслуговування Косяк Вячеслав Анатолійович разом із завідуючою відділення соціальної допомоги вдома Петровою Наталією Олександрівною, щоб разом із рідними розділити радість від такої поважної події в родині довгожительки. Щирими та теплими словами гості привітали ювілярку, побажали їй міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку. Вручили подарунок з нагоди 90-річного ювілею зі словами поваги і шани до її поважного віку. Іменинниця була зворушена словами привітання, на її очах виднілися сльози радості.
Життєвий шлях Юстинії Онуфріївни був не легким. Дитинство та молодість пролетіли птахом, Життя було сповнене тяжкою працею доярки на фермі. Саме наполегливу працю та любов до людей ювілярка вважає секретом свого довголіття.
В свої 90 років іменинниця ще сама потихеньку порається по господарству. Для всіх своїх рідних та близьких Басік Юстинія Онуфріївна залишається душею та берегинею родинного тепла і затишку.


В.о.заступника директора
територіального центру Косяк В.А.