www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 17 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Рейд служби у справах дітей райдержадміністрації та районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в смт. Радушне
Версія для друку Написати листа
06 лютого 2017 року головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Єрохіною В.О., начальником відділу Криворізького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Логіновою І.М., заступником Радушненського селищного голови Полозок Н.І., сімейним лікарем ЗПСМ Радушненської амбулаторії Лисяк Л.І. був здійснений рейд в родину гр. Д, яка проживає з співмешканцем гр. К. в смт Радушне, має новонароджену дитину 2016 року народження.

Дана родина відвідана згідно повідомлення від 31 січня 2017 року №147 КЗ «Криворізький районний центр ПМДС», та перебуває на контролі у соціальних служб з приводу народження дитини, так, як – гр. Д. раніше була позбавлена батьківських прав відносно трьох дітей.
В ході рейду в родину, скоординовані питання щодо звернення громадянки до відділення Криворізького УСЗН для оформлення коштів по народженню дитини, придбання необхідних речей для дитини, щомісячного відвідування сімейного лікаря.
Дитина оглянута сімейним лікарем, скарг на здоров'я не має.
З громадянкою проведено профілактичну роз'яснювальну роботу з питання виконання та утримання її малолітньої дитини, попереджено про відповідальність за невиконання зазначених обов’язків.
На території Радушненської селищної ради проведено рейд «Діти вулиці» - дітей, які жебракують чи бродяжать, знаходяться в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, пропускають навчання в школі, палять – не виявлено.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор