www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Старт літнього оздоровлення: Відкриття пришкільних таборів у Криворізькому районі.
Версія для друку Написати листа
Відкриття пришкільних таборів у Криворізькому районі

Пришкільні табори відпочинку – це не лише місце перебування дитини в час, коли батьки працюють, а й справжнє змістовне дозвілля для малечі з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів та захоплюючими екскурсіями.
Тож, з метою організації повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей Криворізького району влітку 2018 року управлінням освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації за підтримки голови Криворізької РДА С.В. Нагайченка проведена робота щодо організації на базі закладів освіти району 23 літніх відпочинкових таборів.
Протягом оздоровчої кампанії влітку 2018 року в районі планується забезпечити ефективним організованим відпочинком не тільки всіх бажаючих дітей шкільного віку, а й соціально-незахищених та пільгових категорій району.
До пришкільних таборів, які розпочали роботу 29 травня 2018 року, а саме: Данилівська філія опорного комунального навчального закладу «Софіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» та Зеленогайська філія опорного комунального навчального закладу «Софіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» завітав заступник голови Криворізької районної державної адміністрації С.С. Валецький, який побажав дітям цікавого табірного життя, веселих канікул, радощів, гарного відпочинку, нових друзів.
Приємним сюрпризом для школярів стали подарунки, вручені від голови РДА Нагайченка С.В. для дозвілля в літніх таборах: пізнавальні настільні ігри, м’ячі та іграшки.Завідуюча районним методичним кабінетом
при управлінні освіти, культури, молоді та спорту
Криворізької райдержадміністрації
Н. Л. Гринько
.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор